wypadek ciężarówek na DK8
Główna Na drogach Makabryczny wypadek ciężarówek na DK8! [ZDJĘCIA]

Makabryczny wypadek ciężarówek na DK8! [ZDJĘCIA]

przez Izaak Chwist
0 komentarz

Dzisiaj (30 stycznia 2022) na drodze DK8 miał miejsce makabryczny wypadek ciężarówek. Niestety jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Polska żyje od rana finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niestety, mimo tego wyjątkowego dnia w całym kraju panują dzisiaj bardzo złe warunki atmosferyczne. W wielu miejscach wieje mocny wiatr, a gdzie nie gdzie mają miejsce zamiecie śnieżne. To sprawia, że na drogach jest bardzo niebezpiecznie i trzeba wyjątkowo mocno uważać. Miało już dzisiaj miejsce kilka wypadków, w tym jeden bardzo poważny.

wypadek ciężarówek na DK8

Fot. KW PSP Białystok

Wypadek ciężarówek na DK8

Nie znamy jeszcze przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj w godzinach porannych na trasie krajowej nr 8 Białystok – Augustów. Wiadomo natomiast, że w miejscowości Stok pod Sokółką zderzyły się ze sobą dwa pojazdy ciężarowe.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w wyniku wypadku jeden z pojazdów stanął w ogniu. Na miejsce wysłano wszystkie służby ratunkowe. Łącznie w akcji wzięło 19 zastępów straży pożarnej, policja, a także pogotowie. Niestety z oficjalnych doniesień wynika, że zginął kierowca jednej z ciężarówek. Natomiast drugi uczestnik wypadku trafił do szpitala. Nie wiadomo dokładnie w jakim jest stanie.

wypadek ciężarówek na DK8

Fot. KW PSP Białystok

Od chwili zdarzenia droga jest zablokowana w obu kierunkach. Funkcjonariusze policji kierują kierowców na objazdy przez Sokółkę. Przy okazji apelują również, aby jeśli mamy taką możliwość, pozostać w domach i zrezygnować z aktywności na zewnątrz. Funkcjonariusze podkreślają, aby stosować się do ALRET’ów RCB, które otrzymali mieszkańcy naszego kraju w różnych regionach.

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej