kolizja w Łodzi
Główna Na drogach Kolizja w Łodzi. Wszystko przez nieuwagę [WIDEO]

Kolizja w Łodzi. Wszystko przez nieuwagę [WIDEO]

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Kierowca jechał na wyczucie, które okazało się nieskuteczne. Kolizja zakończona zniszczonym samochodem i wielkim niesmakiem.

To, że za kierownicą należy zachować szczególną ostrożność, wydaje się oczywiste. Jak się okazuje nie dla każdego. Na ulicach w Łodzi doszło do stłuczki, którą spowodowała lekkomyślność i pośpiech. Niestety tego typu sytuacji jest coraz więcej, ponieważ kierowcy często zapominają o podstawowych przepisach ruchu drogowego. Może najwyższy czas je sobie przypomnieć?

Kolizja na skręcie na stację benzynową

Całą sytuację zarejestrowała kamera samochodowa świadka. Na nagraniu, które udostępniamy poniżej, widzimy, jak kierowca Alfy Romeo skręca na stację benzynową. Manewr wykonał wyjątkowo bezmyślnie, ponieważ nie spojrzał, czy z jego prawej strony nic nie jedzie. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Doszło do zderzenia, które zakończyło się wyciekiem z pojazdu i wielkim niesmakiem.

Dlaczego niesmakiem, ktoś zapyta. A no dlatego, że do zdarzenia wcale nie musiało dojść. Wystarczyło zatrzymać się, albo lekko przyhamować. Kłania się tutaj jedna z podstawowych zasad za kierownicą: nie widzisz — nie jedź.

kolizja w Łodzi

fot. Screen/YouTube

Jazda na wyczucie w wielu wypadkach kończy się stłuczkami. Niech ta sytuacja będzie dla nas kierowców przestrogą, aby za kółkiem zawsze mieć oczy dookoła głowy. Co więcej, warto nie tylko kilka razy myśleć nad własnymi manewrami, ale również analizować zachowania innych. Być może dzięki temu ocalicie siebie i kogoś przed wypadkiem.

Czytaj dalej:

115 km/h w zabudowanym. Kierowca pędził karawanem

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej