porwał dziecko nowe radiowozy 2022 radiowóz
Główna Różności Zerwała z nim, więc on porwał 4-miesięczne dziecko

Zerwała z nim, więc on porwał 4-miesięczne dziecko

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Kobieta zerwała ze swoim dotychczasowym partnerem. Ten chcąc się na niej odgryźć, porwał jej 4-miesięczne dziecko. Rozpoczęto akcję poszukiwawczą.

Sprawa trafiła na policję we wtorek (14 czerwca 2022 roku). Dzwoniąca kobieta zgłosiła, że z domu zniknęło jej 4-miesięczne dziecko. Funkcjonariusze przyjęli zgłoszenie i wysłali patrol pod wskazany adres. Dzwoniąca 33-latka nie miała wątpliwości, kto jest sprawcą tego całego zajścia. Wytypowała swojego byłego partnera, który podawał się za biologicznego ojca zaginionej dziewczynki.

Powiedziała, że nie jest to jej ojciec, a para rozstała się jakiś czas temu. Mężczyzna nie mógł pogodzić się z tym całym zajściem. Kilkukrotnie groził, że zabierze jej córkę. Nie sądziła jednak, że były partner faktycznie jest do tego zdolny. Myliła się.

Porwał dziecko, ponieważ chciał się na niej zemścić

33-latka szczegółowo opisała wygląd mężczyzny i cechy charakterystyczne. Przy współpracy z policją udało się wytypować pojazd, jakim porusza się poszukiwany. Policjanci szybko ustalili, że mężczyzna z dzieckiem może kierować się na teren powiatu nowomiejskiego. Telegramy z wizerunkiem 33-latka oraz marka pojazdu i cechy charakterystyczne zostały wysłane do sąsiednich jednostek.

porwał dziecko nowe radiowozy 2022 radiowóz

fot. Policja

Poszukiwany samochód szybko został zauważony na trasie w powiecie nowomiejskim. Policja dokonała zatrzymania. Za kierownicą siedział poszukiwany mężczyzna, jednak w jego pojeździe nie znaleziono 4-miesięcznej dziewczynki. W trakcie czynności drogowych drugi patrol policji dokonał przeszukania domu mężczyzny. Tam znaleziono dziecko.

Ostatecznie niemowlę całe i zdrowe zostało przekazane matce. Medycy, którzy zostali wezwani na miejsce, nie stwierdzili, aby niemowlę wymagało hospitalizacji. Na koniec mężczyzna odpowiedzialny za całe zamieszanie trafił do aresztu. Jak wynika z przekazanych informacji, w momencie zajścia był trzeźwy, a w jego organizmie nie znaleziono śladów po substancjach psychoaktywnych.

Sprawa jest w toku.

Źródło: Policja Łódź

Czytaj dalej:

Wyprowadzili 915 tys. złotych z zakonu. Trafili w ręce policji

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej