Uncategorized

Audi: najnowsze modele trafiły do piłkarzy Realu Madryt

To już 19. rok współpracy między Audi a klubem piłkarskim Real Madryt. Jak widać, dobrze się dogadują, ponieważ najnowsze modele od producenta właśnie trafiły do piłkarzy. O jakich samochodach mowa?

Real Madryt to klub piłkarski z Hiszpanii na najwyższym poziomie. Osiągali ogromne sukcesy, a przez długi czas ich główną gwiazdą był Cristiano Ronaldo. Po jego odejściu ilość wygranych znacznie się zmniejszyła, ale tego co osiągnęli, nie można im odebrać.

W ramach owocnej współpracy producent samochodowy postanowił docenić piłkarzy i trenerów, więc podarował im swoje pojazdy. O jakich pojazdach mowa? Głównie SUV, Gran Turismo i Avant. Nie da się ukryć, że największą popularnością cieszyły się te pierwsze, jednak Karim Benzema wyłamał się ze standardów i wybrał model e-tron. Na pewno wprowadzenie nowego modelu zwiększyło zainteresowanie, jednak nie na tyle, aby SUV-y przestały królować.

Audi

Oczywiście piłkarze mieli pełne pole do popisu, więc jeden z nich wybrał kultowy, uwielbiany przez wielu model: Audi RS 7, ale RS 6 też cieszyło się popularnością. Na dany model zdecydował się sam trener zespołu Zinedine Zidane oraz kapitan Sergio Ramos. Ze względu na obostrzenia, które wprowadza Unia Europejska, nie jest to RS 6, które wszyscy kochają, jednak na pewno nic mu nie brakuje.

Audi RS 7

Jak oceniacie wybory piłkarzy?

Więcej artykułów:

Hulajnogi elektrycznie tylko z prawem jazdy?

Nowe znaki na autostradach! Ma być czytelniej

audihiszpaniaklub piłkarskireal madrytRS6RS7Sergio RamosZinedine Zidane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *