Uncategorized

Audi Q4 e-tron coraz bliżej! Znamy cenę i datę wjazdu na salony

Gorąca nowość od Audi – Q4 w wersji e-tron to samochód, na który wszyscy czekamy! Producent zapowiada ogromne zmiany i co najważniejsze – świetne osiągi. Już poprzednia wersja modelu cieszyła się popularnością – jak będzie w tym wypadku? Zobaczymy!

Q4 e-tron będzie dostępne w dwóch wersjach: tradycyjnej i Sportback. Zarówno jedna jak i druga – w pełni elektryczna – będzie posiadała trzy wersje napędowe do wyboru, w tym oczywiście kultowe quattro. Dzięki zupełnie inaczej poprowadzonej linii dachu pojazd osiąga lepsze wyniki i wygląda znacznie korzystniej! Samochód przyciąga spojrzenie, a maksymalna moc, jaką dysponuje to 299 KM.

Audi Q4 e-tron
Wnętrze

Jak przystało na SUV-a, środek jest bardzo przestronny. Samochód ma zapewniać najwyższy komfort podróży zarówno dla kierowcy, jak i pasażera. Deska rozdzielcza jest delikatnie skierowana w stronę kierowcy. Wszystko po to, aby zapewnić wygodniejsze sterowanie. Z ułatwień, Audi proponuje również wyświetlacz danych na szybie head-up display z elementami rzeczywistości rozszerzonej. Na czym to polega? System nakłada obraz, który dostarcza nawigacja, na rzeczywisty obraz otoczenia. Jest to niezwykle przydatna i wygodna opcja!

Audi Q4 e-tron

Oczywiście, jak przystało na samochody marek premium – wnętrze wykonane z najwyższej jakości tkanin z dbałością o wszelkie szczegóły. Nawet najbardziej wymagający klienci, poczują się dobrze w Q4 e-tron.

Audi Q4 e-tron
Cena i premiera

Teraz to, na co wszyscy czekają. Cena i data premiery! Konkretny termin nie został jeszcze wyznaczony, wiadomo, że będą to okolice czerwca 2021 roku. A cena? Według niemieckiego rynku będzie się zaczynała od 41900 euro. Wiadomo, wiele zależy od kursu, jednak da to niecałe 192 tys. zł. Mało, czy dużo? To się okaże!

Jak Wam się podoba nowy e-tron? Dajcie znać w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *