Uncategorized

CS:GO – fani gry będą zachwyceni tym samochodem!

Jedyny taki w Polsce i na świecie! Samochód idealny dla fanów popularnej gry CS:GO, a zarazem piękny gest siostry, którą młodsi czytelnicy na pewno znają. Tak, mowa o Wersow, czyli Weronice Sowie. Podarowała bratu samochód, obok którego z pewnością nie da się przejść obojętnie.

Youtube stał się nieodłączną częścią motoryzacji. Znajdziemy tam liczne testy, jazdy próbne, oraz wiele oryginalnych pojazdów i pomysłów na nie. Do grona tych ostatnich dołączył Mini Cooper w specjalnej, można powiedzieć limitowanej, wersji!

Pomysł zainicjowała Weronika Sowa, w internecie znana jako Wersow. Młodsi czytelnicy z pewnością znają popularną na Youtube “EKIPĘ”, którą zapoczątkował Karol “Friz” Wiśniewski. Jeżeli nie znacie, to warto się nimi zainteresować, ponieważ pobijają rynek już nie tylko typowo vlogowy, ale też muzyczny. Wracając do samochodu, Weronika sprezentowała swojemu bratu wyjątkowy samochód. Mini Coopera, który został zaprojektowany przez artystę. Na samochodzie znajduje się folia, która imituje słynny “SKIN” z popularnej gry CS:GO.

Dla niewtajemniczonych może to być wyższa szkoła jazdy, jednak dla samego efektu, oraz bardzo przyjemnej relacji rodzeństwa, warto obejrzeć powyższy filmik. Takie rzeczy nie zdarzają się codziennie! Dajcie znać w komentarzach, jakie są Wasze wrażenia!

Więcej artykułów:

Google testuje nową aplikację — ratuje z niebezpieczeństwa!

Dostałeś SMS o niezapłaconym mandacie? Musisz to wiedzieć!

BMW GroupCS:GOlimitowany samochódMini CooperWersowYouTubeyoutuber

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *