Uncategorized

Facet z ciężarówki dał nauczkę szeryfowi. Gość pryskał aż się kurzyło

Wideorejestrator to bardzo przydatne urządzenie. Przekonuje nas o tym kolejne nagranie, które trafiło do sieci. Tym razem facet z ciężarówki nagrał szeryfa w osobowej Skodzie.

Do internetu co rusz trafiają nagrania z kretyńskimi popisami kierowców. Popularyzacja wideorejestratorów jak widać ma swoje dobre strony. Tym razem filmikiem z trasy podzielił się facet z ciężarówki, który miał niemiłą przygodę. Kierowa zawodowy jednak dał solidną lekcję życia szoferowi z osobówki.

Facet z ciężarówki w akcji

Zajście miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 485 w okolicy Pabianic (woj. łódzkie). Na nagraniu widać, jak ciężarówkę wyprzedza kilka samochodów osobowych, w tym Skoda, która stała się bohaterem filmu. Jej kierowca zakończył swój manewr znacznie później, niż powinien. Zjechał na prawy po przejechaniu skrzyżowania oraz w miejscu, gdzie już obowiązywała podwójna linia ciągła.

facet z ciężarówki

Chwilę później wszystkie samochody zaczęły hamować, a mężczyzna jadący ciężarówką dał wyraz swojemu niezadowoleniu z zachowania Skody, mrugając w jej kierunku długimi. Kierowca osobówki, zamiast się zrehabilitować i przeprosić, postanowił wyhamować jeszcze bardziej wielotonowy zestaw, czyli zachować się jak typowy szeryf.

Zawodowy szofer natychmiast poprosił kolegów o wyhamowanie pasa ruchu, aby dać nauczkę szeryfowi. Po chwili wszystkie auta stały na prawym pasie, a mężczyzna z ciężarówki podbiegł do Skody. Gdy jej kierowca się zorientował, co się dzieje, natychmiast prysnął na lewy pas i odjechał.

Widzowie bez litości

W komentarzach nie pozostawiono na kierowcy osobówki suchej nitki. Internauci bez litości pisali, co o nim myślą. Nie zabrakło też kilku głosów, że zawodowy szofer niepotrzebnie się aż tak zdenerwował i że jego reakcja była zbyt agresywna. A Wy jak to oceniacie? Dajcie nam znać w komentarzach.

Źródło: STOP CHAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *