Uncategorized

Formuła 1: premiera nowego bolidu odbyła się w Warszawie

Historyczny moment dla fanów wyścigów. Dzięki PKN Orlen, Formuła 1 zawitała w Warszawie. Odbyła się premiera najnowszego bolidu C41. W wydarzeniu wzięło też udział trzech kierowców.

Kimi Räikkönen, Antonio Giovinazzi i Robert Kubica byli gośćmi wydarzenia, które odbyło się wczoraj (22.02.2021). Fani wyścigów byli zachwyceni, ponieważ wydarzenie na taką skalę nie zdarza się codziennie. Szkoda jedynie, że z wiadomych względów, premiera miała charakter transmisji na żywo.

Formuła 1

fot. PKN Orlen

Impreza, mimo tego, że transmitowana, nie odbyła się byle gdzie. Miejscem premiery był Teatr Wielki w Warszawie. Piękne wnętrza miały urozmaicić wydarzenie, które samo w sobie było bogate we wrażenia, ponieważ zaprezentowano nie tylko bolid, ale również strój Kubicy, którego rola będzie nieco inna.

Tym razem słynny polski kierowca nie usiądzie za kierownicą, a na miejscu pasażera. Dlaczego? Gdyż będzie pełnił funkcję kierowcy testowego w zespole Alfa Romeo Racing ORLEN, oraz kierowcy “zapasowego”. Czas ustąpić miejsca młodszym na arenie. Wszyscy jednak liczą na to, że Robert wystąpi w słynnym 24-godzinnym wyścigu Le Mans. Jest to jedno z najbardziej widowiskowych wydarzeń, które wymaga doświadczenia i przygotowań.

Fani wyścigów zacierają ręce, gdyż zawody ruszają już 28 marca 2021. Liczymy na niesamowite wrażenia.

Więcej artykułów:

Atak serca młodego kierowcy ciężarówki. Koledzy urządzili mu piękne pożegnanie

Ceny paliw osiągają szczytowe ceny. Może być jeszcze gorzej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *