Uncategorized

Kierowcy — nadchodzi lato! Z tym modelem to nie problem

Firma Bentley Motors wprowadza na rynek model Continental GT Speed ​​Convertible. Jest to tuż po niedawnym ogłoszeniu modelu Continental GT Speed. Jakie oczekiwania mają kierowcy od tego auta?

Najnowszy model to najpotężniejszy i najbardziej skoncentrowany na kierowcy kabriolet w gamie Continental GT. Wyposażono go w napęd na wszystkie koła i elektroniczny tylny mechanizm różnicowy poprawiający stabilność i zwinność samochodu. Co więcej, dostał on ulepszoną wersję słynnego 6-litrowego silnika W12 TSI firmy Bentley. Jego parametry ustawiono tak, że przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje mu jakieś 3,7 sekundy. Może osiągnąć maksymalną prędkości 335 km/h. No cóż, znowu kierowcy będą musieli jechać na niemieckie autostrady, aby to sprawdzić.

kierowcy

fot. Bentley

Silnik, który ręcznie składają w Crewe, to najbardziej zaawansowany 12-cylindrowy model na świecie. Daje on 650 KM oraz 900 Nm momentu obrotowego. Dodatkowo dwusprzęgłowa skrzynia biegów z 8 przełożeniami, jest dwukrotnie szybsza, gdy GT Speed ​​jest w trybie sportowym. Continental GT Speed ​​Convertible ma opcjonalne hamulce węglowo-ceramiczne i jest wyposażony w dopasowany składany dach. Można go schować lub rozłożyć w zaledwie 19 sekund, przekształcając luksusowe coupe w otwartego Grand Tourera.

kierowcy

fot. Bentley

Zewnętrzne detale tego kabrioletu obejmują ciemne kratki, progi i emblematy Speed ​​Sport. Kierowcy mają możliwość wyboru pomiędzy trzema wykończeniami wnętrza. Wszystkie są dostępne z unikalnymi 22-calowymi kutymi felgami Speed. Do wyboru jest siedem kolorów dachu materiałowego, a także osiem wykończeń podsufitki.

kierowcy

fot. Bentley

Wewnątrz tego luksusowego samochodu znajduje się kierownica z alcantary oraz pikowane boczki siedzeń w kształcie rombów. Z całą pewnością technologia mająca za zadanie ocieplanie szyi, daje kierowcy, jak również i pasażerom poczucie komfortu. Współpracuje ona z podgrzewanymi i wentylowanymi fotelami, aby zapewnić dodatkowy luksus. Jak widzimy, posiadając taki kabriolet, można w godny sposób przywitać lato. Szkoda jedynie, że mogą się nim nacieszyć tylko zamożni kierowcy. Wszyscy inni niech podziwiają zdjęcia, bo przecież jest na co patrzeć.

BentleyBentley Continental GT Speed ​​ConvertiblebenzynaGrand Tourerkabrioletluksusowa limuzyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *