Uncategorized

Pogoda sprzyja sportowym samochodom

Ważna informacja dla fanów sportowych samochodów. Idzie wiosna, co za tym idzie? Wyższa temperatura i brak opadów. Pogoda sprzyja, więc właściciele ciekawych furek zaczynają wyjeżdżać na ulice. Gdzie można je spotkać? Przygotowaliśmy dla Was kilka przykładowych miejscówek.

Najważniejszym i chyba najpopularniejszym punktem na mapie, w którym pojawiają się sportowe i nie tylko, bo luksusowe również, samochody jest Hotel Europejski w Warszawie. Gdy zaczyna świecić słońce, a z ulicy schodzi lód, możecie być pewni, że spotkacie tam coś ciekawego.

pogoda

Przykładowo wczoraj działo się wyjątkowo dużo. Przed wejściem stało Lamborghini Urus. SUV, obok którego nie da się przejść obojętnie. Samochód jest rzadko spotykany, a możliwość obejrzenia go z bliska na ulicy, graniczy z cudem. Kolejnym ekstra pojazdem, który widziano dokładnie w tym samym miejscu, to nowy Bentley Continental. Pojazd na niemieckich blachach budził ogromne zainteresowanie. Ciężko się dziwić.

Oczywiście nie mogło zabraknąć klasycznego Mercedesa G klasy, Nissana GTR, czy najnowszego Audi e-trona GT. Do kompletu dołączył również Rolls Royce, więc chyba żadnego pojazdu już nie brakowało.

Jeżeli jesteście spotterami, fotografami samochodów, lub po prostu się nimi interesujecie, polecamy kręcić się w okolicach Hotelu Europejskiego w Warszawie. Można tam zobaczyć niejeden niespotykany pojazd.

Macie swoje sprawdzone lokalizacje? Jeżeli tak, podzielcie się nimi w komentarzach!

Więcej artykułów:

Mercedes-Benz Klasa C — gwiazda rozbłysła!

Książe Karol z rodziny królewskiej w Tesli Modelu S

Audi E-Tron GTHotel EuropejskiLamborghiniLamborghini UrusNissan GTRsportowe samochody w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *