Uncategorized

SUV Lamborghini Urus i Aventador w akcji! [WIDEO]

Co można zrobić, kiedy ma się takiego SUV-a jak Lamborghini Urus? Zapewne bardzo wiele, ale ten youtuber chyba poszedł o krok dalej. Jak się skończył jego szalony pomysł?

Na naszej stronie pisaliśmy już o różnych pomysłach youtuberów, jak wybić się ze swoim wideo na YouTube. Pisaliśmy na przykład o tym jak rosyjski vlogger,  spalił swojego Mercedesa-AMG GT 63 S. Jego wideo na YouTube ma na dzień dzisiejszy ponad 23 mln odsłon. Innym ciekawym pomysłem było przerobienie swojego Hellcata na … coś w rodzaju rydwanu. To wideo ma już ponad 8 mln wyświetleń.  A co powiecie o roztrzaskaniu Porsche Taycan Turbo S jeszcze w salonie, które ma ponad 6 mln odsłon? To wszystko to tak naprawdę malutki skrawek tego, co można znaleźć na YouTube. Powiedzmy więc coś na temat dzisiejszego bohatera.

Latający SUV

Youtuber na swoim kanale „Street Speed 717”, który subskrybuje ponad 1,15 mln użytkowników, opublikował nowy film. Robi na nim coś nie do pomyślenia — przeskakuje swoim SUV-em Lamborghini Urus nad pasującym kolorystycznie Aventadorem swojej przyszłej żony.

SUV

fot. Street Speed 717 / YouTube

Ten ryzykowny i przyznajmy dość drogi wyczyn, polegał na tym, że Street Speed 717 jeździł swoim SUV-em za 218 000 USD (prawie 830 tys. złotych) po placu, na którym nie ma asfaltu. Co więcej, to samo robił żółtym Lambo Aventadorem, który jak nam wiadomo, nie jest SUV-em i raczej siedzi dość nisko. Jednak główna atrakcja dopiero przed nami. Celem tego wideo było sprawdzenie, czy da się przeskoczyć SUV-em nad Lambo narzeczonej za jakieś 400 000 USD (ponad 1,5 mln złotych). I co najważniejsze, zrobić to tak, aby nie uszkodzić ich obu. Jak powiedział główny bohater „Wykonałem podstawowe obliczenia, to musi działać!” Czy oby na pewno? Film pokazuje spektakl z wielu ujęć. Zobacz całą akcję i napisz nam w komentarzach, co sądzisz o jego niecodziennym pomyśle.

LamborghiniLamborghini AventadorLamborghini UrusSUVyoutuber

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *