Uncategorized

Toyota zaprasza na Dni Otwarte w Salonach Internetowych

Wszechobecna pandemia wymusiła poszukiwania nowych rozwiązań, również w branży motoryzacyjnej. Z tego powodu, Toyota zaprasza na Dni Otwarte w Salonach Internetowych. Marka wprowadza do wyprzedaży rocznika 2020, dodatkowe upusty. Może warto się zainteresować…?

Producent w ubiegłym roku królował na rynku, o czym już pisaliśmy: Toyota liderem w wyprzedaży rocznika 2020 Marka zaprasza do udziału w Dniach Otwartych, które zaczęły się 18 stycznia, a data zakończenia planowana jest na 24 stycznia 2021 roku. Warto się zainteresować, ponieważ producent samochodowy przygotował wiele niespodzianek, oraz dodatkowych upustów do cen, które zapowiadają się bardzo obiecująco. Jeżeli ktoś szuka aktualnie samochodu, nie ma lepszej okazji!

Toyota
Corolla Sedan od 69 900 zł!

Jeden z popularniejszych modeli. Wszystkie wersje Corolli Sedan objęto dodatkowym rabatem w wysokości 2 000 zł. Obniżono również ceny wyposażenia, więc rabat przy zakupie Corolli, może wynieść nawet 25 tys. zł.

Yaris Classic już za 46 500 zł

Yarisa każdy już zna. Jedni lubią, drudzy nienawidzą, nie można jednak odebrać tego, że rabat, który na niego przygotowano, jest bardzo korzystny. Auto ze 111-konnym silnikiem 1.5 kosztuje 51 000 zł. Dodatkowo model otrzymuje rabat na czujniki parkowania, które są dostępne za 1 zł. To już ostatni moment na zakup tej generacji. Warto więc wziąć zakup modelu pod uwagę.

RAV4 z dodatkowym rabatem na wersje benzynowe

Dla RAV4 Toyota przygotowała rabat 7 000 zł na wszystkie wersje z 2.0-litrowym silnikiem benzynowym. Oczywiście wszystkie pozostałe wersje, są utrzymane w sprzedaży.

Rabaty są bardzo korzystne. Rynek samochodowy w ostatnim czasie pokazuje, że należy się spieszyć, bo egzemplarze szybko się wyprzedają. Warto korzystać, jeżeli ma się coś na oku. Szczególnie, w tak korzystnych cenach. Dni Otwarte dostępne na stronie internetowej: https://www.toyota.pl/

Więcej artykułów:

Audi – pozytywne podsumowanie sprzedaży z 2020 roku

Sprzedaż BMW za rok 2020 spadła — ale są też dobre wieści!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *