Uncategorized

Wypadek na A1. ITD opublikowało nagranie

Wypadek na A1 miał miejsce w ostatnią środę (14 kwietnia). Niestety okazał się on tragiczny w skutkach.

W ostatnią środę doszło do tragicznego zdarzenia w miejscowości Mykanów (pow. częstochowski). W jego wyniku śmierć poniósł zaledwie 22-letni kierowca samochodu dostawczego marki Peugeot. Policjanci ustalili, że mężczyzna nie zdążył w porę wyhamować przed ciężarówką marki Volvo, znajdującą się przed nim. Dostawczak uderzył w tył naczepy i uległ bardzo poważnym uszkodzeniom.

wypadek na a1

Fot. Śląska Policja

Wypadek na A1 z udziałem 3 pojazdów

Funkcjonariusze policji poinformowali, że w zdarzeniu brały udział 3 pojazdy. Wypadek na A1 dla kierowcy samochodu osobowego skończył się szczęśliwie. Mężczyzna jadący ciężarówką również nie doznał obrażeń ciała. Droga była nieprzejezdna przez kilka kolejnych godzin. Nad szczegółowymi okolicznościami zdarzenia nadal pracuje śląska policja.

wypadek na a1

Fot. Śląska Policja

ITD na miejscu

Na miejscu tragedii pojawili się także inspektorzy ITD. Zostali wezwani w celu zabezpieczenia danych z tachografu ciężarówki. Funkcjonariusze podczas przeprowadzenia interwencji nagrali również wideo, które opublikowali w sieci. Zamieszczamy je poniżej. Niech będzie ono dla nas przestrogą.

Źródło: Policja / GITD

A1gitdnagraniepolicjaśmiertelny wypadekwideowypadekwypadek na a1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *