Uncategorized

Zachodniopomorskie – kobieta zdemolowała stację benzynową [WIDEO]

Zachodniopomorskie, a dokładniej miejscowość Rymań. Kobieta srebrnym BMW zdemolowała stację benzynową, a następnie odjechała. Na miejscu zdarzenia była policja, która oddała kilka strzałów ostrzegających. Ich reakcja jednak zostawia wiele do życzenia.

Województwo zachodniopomorskie

Do zdarzenia doszło w sobotę (27.02), całość została nagrana, więc wideo szybko obiegło Internet. Trudno się dziwić, ponieważ do takich sytuacji nie dochodzi codziennie.

37-letnia kobieta przyjechała na stację benzynową srebrnym BMW. Nie wiadomo dlaczego, wsiadła w samochód i wjechała w budynek, demolując drzwi i połowę sklepu. Na miejscu była policja, jednak zdawać się mogło, że nie wiedzą, co powinni zrobić. Jak można zauważyć na nagraniu, to świadkowie zdarzenia krzyczeli do funkcjonariuszy “Strzelaj w opony!”, aby zatrzymać kobietę.

policja kierowca

Na samej stacji nie doszło do zatrzymania, gdyż opóźniona reakcja policji nie zatrzymała kobiety, która z piskiem opon odjechała. Jednak to, co stało się później, zszokowało wszystkich. Kobieta dojechała do Kołobrzegu, gdzie sama zgłosiła się na komisariat. Z badań na obecność alkoholu stwierdzili, że była trzeźwa. Ze względu na fakt, że zachowanie odbiegało od normy, została jej pobrana krew, aby sprawdzić, czy była pod wpływem substancji psychoaktywnych.

Świadkowie byli w szoku

Świadkowie, którzy byli na miejscu zdarzenia, byli w ogromnym szoku nie tylko z powodu samej sytuacji, ale też z bezradności funkcjonariuszy. Według ich relacji, policjanci byli zagubieni a ich zachowanie mogło doprowadzić do tragedii. Ich zachowanie również zostanie zbadane przez wydział kontroli.

Więcej artykułów:

Volkswagen Golf GTI — specjalna edycja Clubsport 45

Hulajnogi elektryczne – te zmiany wejdą w życie

kobietakobieta zdemolowała stację benzynowąRymaństacja benzynowaZachodniopomorskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *