Uncategorized

Szybcy i Wściekli 9 – nowa zapowiedź! [WIDEO]

Seria Szybcy i Wściekli jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych na świecie. Wielu jej fanów wyczekuje kolejnej części (9), która jest już coraz bliżej, a świadczy o tym kolejny zwiastun.

Czas pandemii koronawirusa nie jest łatwy dla wielu osób, firm, a także producentów filmowych. Zamknięte kina nie sprzyjają premierą, a obostrzenia na całym świecie produkcji filmów. Szybcy i Wściekli 9 mieli pojawić się na dużym ekranie już w ubiegłym roku, ale właśnie z wymienionych przed chwilą powodów data premiery się ciągle oddala. Pojawiło się jednak kolejne światełko w filmowym tunelu.

szybcy i wściekli

Wygląda na to, że Vin Diesel wraz z ekipą jest na dobrej drodze, aby pokazać się swoim fanom. 25 kwietnia tego roku na kanale The Fast Saga na YouTubie pojawił się kolejny zwiastun dotyczący serii Szybcy i Wściekli. Tym razem poza kilkoma scenami akcji, do których mogliśmy zdążyć już nieco przywyknąć, możemy zobaczyć, a przede wszystkim posłuchać wywodów filmowego Dominica Toretto, który zachęca do obejrzenia jego produkcji w kinach.

szybcy i wściekli

Szybcy i Wściekli na dużym ekranie

I co by nie mówić o kolejnych częściach to jedno jest pewne – oglądanie ich w kinie sprawia frajdę. Odpowiednia muzyka ze świetnym nagłośnieniem i efekty specjalne na dużym ekranie to jest to. I nawet jeśli wręcz surrealistyczne wyczyny bohaterów wam się trochę przejadły, to powrót do kina po tak długiej przerwie może sprawić przyjemność, a Szybcy i Wściekli zapewnią wam chwilowe oderwanie od szarej rzeczywistości. Czego zatem możemy się spodziewać w nowej produkcji? Sami zobaczcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *