Uncategorized

Tesla ma poczucie humoru — naprawdę! [WIDEO]

Właściciel firmy Tesla Elon Musk musi mieć poczucie humoru, wprowadzając tę komendę głosową do swoich samochodów elektrycznych. Lepiej jej nie używaj, kiedy auto jest w ruchu!

Mamy wreszcie sobotę – chyba jeden z przyjemniejszych dni w całym tygodniu. Jeśli pracujesz tylko od poniedziałku do piątku, to jest to dla Ciebie pierwszy dzień wolnego. No i wiesz, że jutro jeszcze nie idziesz do pracy. Tak właśnie przy sobocie postanowiliśmy opublikować zabawny temat.

Zabawna Tesla

Elon Musk lubi dodawać trochę radości swoim pojazdom. Poza podstawowymi funkcjami, jakie posiadają samochody Tesla, mają i drugie. Na naszej stronie pisaliśmy już o różnych systemach Tesli. Wśród nich są i takie, jak „tryb pierdnięcia”, „tryb Mikołaja”, dźwięki o tematyce Monty Pythona i inne funkcje. Natomiast nowo odkryta funkcja może być naprawdę ciekawa. Co więcej, wprowadza w zakłopotanie zarówno kierowców, jak i same auta Tesli.

Jeśli jesteś właścicielem Tesli i powiesz „open butthole” (otwórz odbyt), twój samochód otworzy swój port do ładowania baterii znajdujący się w jego tylnej części. Jak się zapewne domyślacie wypowiedzenie komendy „close butthole”, zamknie go. Polecenie głosowe zostało odkryte przez użytkownika Twittera @tesla_master. Odpowiedzieli mu również inni użytkownicy, którzy opublikowali swoje próby zastosowania nowego polecenia. Co ciekawe od tego czasu pojawiło się wiele filmów na YouTube demonstrujących tę funkcję w praktyce. Wygląda na to, że polecenie działa na szerokiej gamie modeli Tesli, w tym starszych samochodach Model S i Model 3.

Confirmed 💀💀💀 https://t.co/zxwKvR2Ufs pic.twitter.com/PmaPIiZfls

— Jeremy Judkins (@jeremyjudkins) April 10, 2021

NIe zawsze tak samo

Warto jednak przyznać, że polecenie głosowe nie działa w ten sam sposób w każdym modelu Tesli. Niektóre samochody zamiast portu ładowania, otwierają bagażnik lub nawet schowek. To może być dobry pomysł dla właścicieli Tesli, którzy chcą przetestować nowe polecenie, aby zrobić to, gdy ich samochody są zaparkowane. Kto wie co może się otworzyć podczas jazdy. Ciekawe, że w zależności od kombinacji słów, może się otworzyć za każdym razem coś innego. Poniżej publikujemy przykład.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *