Uncategorized

Brak miejsc parkingowych w Warszawie! Mieszkańcy narzekają

Mieszkańcy Warszawy narzekają na brak miejsc parkingowych. Czytelniczka pisze, że „parkują jeden na drugim”. Pod blokiem nie ma jak przejść.

Samochodów i bloków przybywa, a miejsc parkingowych już nie! Mieszkańcy Warszawy skarżą się, że samochody stoją tuż pod oknami, na chodnikach. Nie ma jak przejść z wózkiem, czy przejechać na rowerze. Jednak z czytelniczek portalu warszawawpigulce napisała, że samochody stoją również na przystankach autobusowych.

Przypominamy, że odstęp, który należy zachować od przystanku, to minimum 10 metrów. W innym przypadku możecie dostać mandat, nawet 200 zł! Oczywiście według starego taryfikatora. Z nowym pewnie będzie więcej.

Miasto ma w planach zająć się problemem. Na bieżąco powstają nowe parkingi: parkuj i jedź, jednak cały czas jest ich niewystarczająco. Być może problem rozwiążą strefy czystości, które również mają niebawem wejść w życie. Patrząc jednak na to, ile cały czas w stolicy powstaje bloków, wydaje nam się, że problem pozostanie. Być może trzeba pomyśleć nad większą ilością miejsc pod blokami, z których będą mogli korzystać również goście. Nie mniej jednak domyślamy się, że fakt jest denerwujący.

Czy Wy również spotykacie się z problemem parkujących pod oknami samochodów? Dajcie znać!

Polecane artykuły:

ITD: o ponad 18 ton za ciężki transport z drewnem

Jeremy Clarkson określił Toyotę GR Yaris jako najlepszy samochód

blokibrak miejscczytelniczkaparkingparkowaniewarszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *