Uncategorized

Ford Fiesta – nowy, miejski ścigacz [ZDJĘCIA]

Ford zaprezentował nową wersję swojego najpopularniejszego modelu: Fiesty. Jak opisuje producent, to samochód na miary przyszłości. Co to oznacza? Przekonajmy się!

Fiesta to pojazd, który znajduje wielu zwolenników, ponieważ jest małym, kompaktowym hatchbackiem — idealnym na miejskie warunki. Nowa wersja nie będzie odstawała od starej, którą znamy i kochamy (lub nie ;)).

Ford Fiesta

Producent wykorzystał wszystkie najnowsze systemy, które aktualnie funkcjonują na rynku. Są to m.in. nowe wzory felg, kolory nadwozia, odświeżony system multimedialny, czy matrycowe reflektory diodowe, które zwiększą komfort kierowcy w prowadzeniu.

Ford Fiesta

Miękka hybryda

Takie rozwiązanie zaproponował producent. Wydaje nam się, że to całkiem niezła opcja, jeżeli planujecie poruszać się samochodem głównie po mieście. 48-woltowy system miękkiej hybrydy EcoBoost Hybrid zagwarantuje Wam niskie spalanie przy jednoczesnym dostępie do mocy. System ma za zadanie obniżyć koszty eksploatacji samochodu. To na pewno cenna informacja dla wielu z Was. W związku z tym, że od samochodu miejskiego nie ma co wymagać, z pewnością spełni on wymagania wielu kierowców, którzy preferują spokojną jazdę. Dla tych drugich Ford przygotował coś specjalnego…

To Fiesta ST

Sportowa wersja, która wpadnie w oko tym, którzy lubią jazdę z pazurem. Sportowe fotele dodają charakteru, matrycowe reflektory diodowe poprawiają komfort prowadzenia.
Podstawowa wersja Fiesty, to dwie wersje mocy 125 KM lub 155 KM. Zarówno jedna jak i druga posiada manualną skrzynię biegów.

Ford Fiesta

To nie wszystko

Kierowca otrzyma trzy tryby jazdy, które będzie mógł zamiennie stosować. Są to: Normal, Sport lub Eco Drive. Różnią się od siebie w głównej mierze czułością kierownicy oraz punktów zmian biegów.

Jak Wam się podoba nowa propozycja od Forda? Dajcie znać w komentarzach!

Polecane artykuły:

Pierwszeństwo na rondzie – pani z BMW prawdę Wam powie

Fotoradar na moście Poniatowskiego w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *