Uncategorized

Ford Mustang Mach-E bije rekordy Guinnessa

Nowy model Ford Mustang Mach-E bije rekordy popularności, ale nie tylko! Mustang jest trzykrotnym zdobywcą rekordu Guinnessa.

Pobicie rekordu Guinnessa to wielki sukces nie tylko dla modelu, ale przede wszystkim dla producenta. Na początku, tuż po premierze nowego Mustanga – SUV-a i to w dodatku elektrycznego, nie miał wielu fanów. Spotykał się raczej z negatywnymi komentarzami, jednak szybko pokazał swój potencjał i teraz bije rekordy sprzedaży!

Ford

Wracając do rekordu Guinnessa, samochód Mustang Mach-E osiągnął najkrótszy w historii czas ładowania w podróży między John O’Groats a Land’s End. Rekord ten będzie niezwykle trudny do przebicia, ponieważ wynosi 43 minuty i 13 sekund. To najkrótszy czas ładowania podczas najdłuższej podróży w Wielkiej Brytanii. To wynik o 30 minut lepszy niż podczas poprzedniej próby!

Ford

To nie koniec sukcesów. Kolejny pobity rekord, to najniższe zużycie energii podczas jazdy samochodem elektrycznym z John O’Groats do Land’s End – ponad 6,5 mil/kWh. Poprzedni rekord wyniósł 1,8 mil/kWh. I trzeci, już ostatni pobity rekord, to najmniejsza liczba przystanków ładowania od John O’Groats do Land’s End w pojeździe elektrycznym.

Ford może być z siebie dumny

Wykonał świetną robotę, a samochód elektryczny podbija serca coraz to nowych klientów. Łączy w sobie wszystko to, co ludzie kochają, czyli wygodę podróży, niskie spalanie, jest przyjazny dla środowiska, a jego cena nie jest jeszcze tak wygórowana, jak u innych producentów.

Polecane artykuły:

Gala MMA między samochodami na ulicach Krakowa [VIDEO]

Rzecznik Praw Obywatelskich zajął się podwyżką mandatów

FordmustangMustang Mach-Esamochód elektrycznySUV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *