Uncategorized

Jedyna taka okazja, aby zobaczyć kultowy model: Mercedes SL

Brak planów na weekend? To idealna okazja dla zagorzałych fanów motoryzacji, aby zobaczyć specjalną wystawę, która jest poświęcona legendzie – Mercedesowi SL. A to wszystko bez wychodzenia z domu.

Idealny pomysł na długie, zimowe wieczory! Muzeum Mercedes-Benz przygotowało specjalną wystawę, którą poświęcono legendzie motoryzacji. SL-a chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Model, który wzbudza wiele emocji wśród prawdziwych fanów samochodów. Jeżeli również się do nich zaliczacie, teraz macie niepowtarzalną okazję, aby zapoznać się z pojazdem bliżej. A to wszystko bez wychodzenia z domu.

SL

Fot. Mercedes-Benz

Jak wspomnieliśmy na samym początku, to wszystko za sprawą Muzeum Mercedes-Benz. Przygotowali oni interaktywną wycieczkę po najnowszej wystawie. Wszystko z myślą o tych, którzy nie mogą przybyć na miejsce osobiście, ponieważ muzeum mieści się w Stuttgarcie. Muzealny przewodnik Lorenzo Santaniello oprowadzi nie tylko zwiedzających na żywo, ale również Was! Prezentacja odbywa się w języku angielskim, więc nie musicie się martwić, że potrzeby będzie tłumacz niemieckiego.

SL

Fot. Mercedes-Benz

Śpieszcie się, ponieważ wystawa nie będzie trwała wiecznie. Czas jej trwania przewidziano do 15 maja 2022 r., a chętnych na obejrzenie jest sporo. Gdzie szukać wejściówek. Zostawiamy link, który bezpośrednio przeniesie Was na stronę wystawy. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Czytaj dalej:

Jechał powoli więc zwrócił na siebie uwagę ITD. Kierowca bał się o własne życie!

mercedesmuzeumSLwystawa

Obserwuj nasze artykuły na Google News Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj)
aby być na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *