Uncategorized

Jeremy Clarkson określił Toyotę GR Yaris jako najlepszy samochód

Jeremy Clarkson nie krył swojego zachwycenia Toyotą GR Yaris. Powiedział, że to najlepszy samochód 2021 roku! A jego zdanie bardzo się liczy w świecie motoryzacji.

Clarkson to dziennikarz, który zasłynął z popularnego programu motoryzacyjnego „Top Gear”, który znany jest na całym świecie. Ma również swoich fanów w Polsce. Co roku dziennikarz wybiera „samochód roku”. W tym roku nagroda powędrowała do Yarisa GR! Dziennikarz napisał, że samochód jest jednym z najprzyjemniejszych i najbardziej ekscytujących aut, jakimi kiedykolwiek jeździł. Obok takiego wyróżnienia nie można przejść obojętnie.

Jeremy Clarkson

GR Yaris ma swoich fanów na całym świecie. Clarkson nie jest jedyną osobą, która uważa, że to najlepszy samochód, jaki do tej pory powstał. Łączy w sobie codzienną funkcjonalność ze sportowym pazurem. Idealnie nadaje się do miasta — jest mały, komfortowy, ale jednocześnie większy silnik pozwala nam trochę „poszaleć”.

Jeremy na pewno zna się na samochodach

W swoim programie jeździł już chyba wszystkim, więc jeżeli mówi, że GR Yaris jest najlepszy, to faktycznie musi tak być. To, co podkreśla, to precyzyjny układ kierowniczy, dzięki któremu samochód prawie sam się prowadzi, ale też wygoda, komfort i wygląd!

Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy podzielacie zdanie dziennikarza. Jesteśmy bardzo ciekawi.

Polecane artykuły:

Mercedes jeszcze bardziej dopasowany do swojego właściciela

Czy rowerzyście wszystko wolno? Najwyraźniej tak! [VIDEO]

GR YarisJeremy Clarksonnajlepszy samochódToyota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *