Uncategorized

Kosztowny wypadek w Otwocku

W sobotnie południe w Otwocku doszło do bardzo kosztownego zdarzenia. McLaren 720 s skończył bez koła. Współczujemy kosztów napraw.

Niestety w kolizjach drogowych nie ma wyjątków i każdy jest na nie narażony. Nawet właściciele drogich, sportowych samochodów. Przekonał się o tym właściciel McLarena 720 s, który uderzył w betonowy słup. Jak do tego doszło? Samochód wpadł w poślizg, a kierowca stracił nad nim panowanie.

Całe szczęście nikomu nic się nie stało, a samochód się wyklepie. Warto jednak zaznaczyć, że McLaren 720 s jest wart około 2 milionów złotych. Koszty naprawy, czy zwyżki na ubezpieczeniu na pewno będą spore.

Otwocku

Fot. OSP Otwock Jabłonna

Warto uważać nie tylko w Otwocku

Idzie zima – noce są coraz zimniejsze, w niektórych częściach Polski spadł już śnieg. Nie świadczy to o niczym innym, jak to tym, że najwyższa pora, aby zmienić opony na zimowe! Kto jeszcze tego nie zrobił – to ostatni moment. To one dodadzą Wam przyczepności, gdy spadnie śnieg oraz sprawią, że w razie poślizgu (o ile w takowy wpadniecie) będzie łatwiej Wam wyprowadzić samochód.

Apelujemy o ostrożność na drogach!

Czytaj dalej:

Jedyna taka okazja, aby zobaczyć kultowy model: Mercedes SL

Policjant nie potrafił kierować ruchem. Doszło do wypadku [VIDEO]

720 sMcLarenOSPOtwockwypadek

Obserwuj nasze artykuły na Google News Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj)
aby być na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *