Uncategorized

Lublin: wypadek na pasach. Kierowca próbował wyminąć? [VIDEO]

Do wypadku doszło w pięknej miejscowości Lublin. Kierowca nie przepuścił na pasach nastolatka. Na nagraniu widać jednak dziwne zachowanie kierującego. Próbował wyminąć chłopaka?

Na filmie wygląda to tak, jakby kierowca zauważył, że pieszy wyszedł na przejście, jednak tamten stwierdził, że przejedzie szybciej. Więc wyminął młodego, odbijając w lewo. Niestety. Jego kalkulacje nie potwierdziły się i chłopak szedł szybciej.

Nic nie zmieni faktu, że od dłuższego już czasu piesi mają bezwzględne pierwszeństwo na psach. Nie ma znaczenia, czy samochodem jedziemy szybciej. Jeżeli człowiek zbliża się do przejścia — my, w samochodzie mamy obowiązek zatrzymać się. Chłopak z nagrania trafił do szpitala z obrażeniami. Miejmy nadzieję, że skończyło się tylko na kilku obiciach.

Załączamy ten film ku przestrodze. Ostatnio coraz częściej dochodzi do wypadków z udziałem pieszych, ale nie tylko. Pisaliśmy też o wypadku, w którego wyniku ucierpiało wino. To była akurat szczęśliwa historia. Kierowcy, miejcie oczy dookoła głowy i uważajcie na siebie i innych! Pamiętajcie, że nie jesteście sami na drodze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *