Uncategorized

Maybach obchodzi setne urodziny. Z tej okazji powstają specjalne modele

To już sto lat, odkąd Maybach rozpoczął produkcję swoich samochodów. Z tej okazji marka przygotowała coś specjalnego. Jest to limitowana edycja specjalna „Edition 100”.

Jak setne urodziny, to musi być coś specjalnego! Producent słynie z samochodów najwyższej klasy. Klienci i tym razem nie będą zawiedzeni. Marka przygotowała dwa egzemplarze, które jak sama mówi, mają podkreślać indywidualność, niezależność i komfort.

Pierwszy samochód to światowej klasy SUV, którego na pewno znacie — GLS z silnikiem V8 o mocy 557 KM. To świetna opcja dla tych, którzy cenią sobie komfort podroży ze sportową sylwetką. Tego nie można odebrać. GLS wygląda świetnie, a na drodze na pewno budzi wiele emocji.

Maybach "Edition 100"

Samochód jest aż o 33 centymetry wyższy od klasycznego sedana! W środku znajdziecie wykonanie najwyższej klasy — wygłuszone wnętrze przeniesie komfort Waszej podróży na inny poziom. Ale uwaga, to jeszcze nie koniec, a właściwie dopiero początek! Przecież wchodzi „Edition 100”. Co ona właściwie zmienia?

Przede wszystkim samochód będzie dostępny w limitowej liczbie. Tylko nielicznym uda się go zakupić. Producent zaproponował zupełnie nowy lakier — srebrny high-tech i błękicie żeglarskim. Modele będą ręcznie malowane. Dodatkowo specjalnie zaprojektowane skórzane wnętrze w kolorach biel kryształowa designo/srebrnoszary pearl. Oczywiście nie zabraknie oznaczenia, że jest to limitowana edycja. Znajdziecie je na słupkach, schowkach, ale też osłonach piast kół.

Maybach "Edition 100"

Maybach klasy S

To klasyk, o którym oczywiście nie zapomniano i tym razem. W popularnej S klasie znajdziecie dokładnie te same elementy, co w GLS „Edition 100”, czyli dwa nowe kolory lakieru i tapicerki, specjalne grawery i najwyższy komfort!

Maybach "Edition 100"

Zarówno jeden jak i drugi model trafi do dealerów już na początku 2022 roku! Dostaniecie je również w Polsce.

Polecane artykuły:

Rzecznik Praw Obywatelskich zajął się podwyżką mandatów

Na autostradach sypią się mandaty. Uważaj, bo możesz być następny!

GLSKlasa SlimuzynaLuksusowy SUVmaybachMercedes-MaybachSUV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *