Uncategorized

Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ gotowy do zamówień

Gdyby ktoś nie miał pomysłu na prezent świąteczny, Mercedes występuje z propozycją. Od kilku dni można zamawiać najnowszy model luksusowej limuzyny- AMG EQS 4MATIC+.

Idealna propozycja dla fanów luksusu, mocnych silników i elektryków! Od kilka dni do konfiguratorów trafił model EQS, czyli pierwszej elektrycznej, luksusowej limuzyny z napędem na cztery koła. Samochód o mocy do 560 kW (761 KM) oraz 578 km zasięgu dopracowano w najmniejszych szczegółach, aby zadowolić klientów i zagwarantować im najlepsze osiągi.

Luksus na miarę Mercedesa

W EQS nie brakuje niczego. Kierowca i pasażerowie podróżujący EQS-em, będą mogli delektować się podróżą przy akompaniamencie najwyższej jakości dźwięków. Wszystko dzięki systemowi AMG SOUND EXPERIENCE. Dźwięk jest dostępny w dwóch wersjach: autentycznej (Authentic) lub sportowej (Performance), a brzmienie generowane jest wewnątrz i na zewnątrz pojazdu.

Mercedes EQS

Fot. Mercedes-Benz

Świetnych osiągów również nie można mu odmówić. Sportową, elektryczną limuzynę można doposażyć na przykład w pakiet AMG DYNAMIC PLUS (20 418 zł), który tymczasowo zapewnia większą moc i moment obrotowy: 560 kW (761 KM) zamiast 484 kW (658 KM) oraz 1020 Nm zamiast 950 Nm. Wówczas od 0 do 100 km/h rozpędzać się będzie w zaledwie 3,4 sekundy. W „klasycznej” wersji jest niewiele więcej, bo 3,8.

Ceny, bo warto o nich wspomnieć, zaczynają się od 728 600 zł. Samochód na pewno nie dotrze do swoich właścicieli przed Świętami, jednak na pewno zapewni im radość wynikającą z jego zamówienia.

Czytaj dalej:

Kierowca ciężarówki spędzi 110 lat w więzieniu. Słusznie?

53EQSlimuzynamercedes

Obserwuj nasze artykuły na Google News Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj)
aby być na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *