Uncategorized

Mercedes-Benz: nowa G klasa jeszcze bardziej terenowa

Na targach IAA MOBILITY 2021 Mercedes-Benz zaprezentował nowy rocznik popularnej G klasy. Została ona wzbogacona o linię nadwozia PROFESSIONAL. Oznacza to, że jest jeszcze bardziej profesjonalna niż do tej pory? Czytajcie dalej!

Mercedes zasypuje nowościami. Fani marki nie mogą narzekać! PROFESSIONAL ma oznaczać to, że samochód lepiej niż do tej pory będzie sobie radził w terenie. Kultowa “Galenda” kojarzy się z luksusem, jednak w głównej mierze jest przystosowana do jazdy w off-road.

Nowy kolor, który idealnie kontrastuje z czarnymi, matowymi felgami przyciąga wzrok każdego. W kabinie szerokie możliwości indywidualizacji demonstruje m.in. czarna skórzana tapicerka.

Mercedes-Benz G klasa

Producent zadbał o luksus dla kierowcy i pasażera. G klasa charakteryzuje się najwyższym komfortem podróży w połączeniu ze świetnymi osiągami. Osoby na tylnej kanapie mają swój indywidualny system multimedialny, który zadba o rozrywkę w podróży. W nowej wersji niczego nie zabraknie. Kupujący otrzyma możliwość, jak wspomnieliśmy wyżej, personalizacji wnętrza, w tym 64 odcienie oświetlenia wewnętrznego! Poprzednie 8 może się przy tym schować. To imponująca liczba.

Mercedes G klasa

Nie zabranie też typowo off-roadowych spraw, takich jak: hak, bagażnik dachowy, czy zapasowe koło, które jest charakterystyczne dla tego modelu.

Oprócz modyfikacji w zakresie wyposażenia podstawowego dla wszystkich wariantów oraz linii nadwozia PROFESSIONAL dostępne będą dwie kolejne linie nadwozia — EXCLUSIVE i AMG. Do tego też dojdą rodzaje wnętrza kabiny: standardowe, EXCLUSIVE i SUPERIOR.

Klient Mercedesa z pewnością poczuje się wyjątkowo, ponieważ jego samochód może być jedyny w swoim rodzaju. Sprzedaż zaplanowano na przyszły rok, niestety nie wiadomo, ile będziemy musieli zapłacić za to cudo.

Więcej artykułów:

BMW 8 Gran Coupé zaprojektowane przez artystę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *