Uncategorized

Mercedes SL – nowe luksusowe wnętrze kultowego samochodu

Mercedes 300 SL Roadster to kultowy pojazd, który można uznać za ikonę marki. Nową wersję modelu określa się jako — klasyk, wprowadzany w erę nowoczesną. Jak wygląda wnętrze? Czy udało się spełnić misję? Przekonajcie się sami!

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to deska rozdzielcza. Inspiracją do jej stworzenia był kokpit samolotowy. Trzeba przyznać, że odzwierciedlenie udało się, ponieważ po wejściu do samochodu, kierowca czuje się właśnie jak pilot odrzutowca. Celem producenta było pozostawienie klasyki ze starego SL-a, którego wszyscy znają i kochają, jednak w bardziej nowoczesnej wersji. Z tego względu w samochodzie króluje minimalizm, ale w luksusowym wydaniu.

Mercedes SL

Mercedes stanął na wysokości zadania

Nie jest to nowość, że producent z każdym to nowym modelem zaskakuje rynek motoryzacyjny. Nowa wersja klasyku to coś, na co czekało wielu wielbicieli samochodów. Znajdziecie w nim wszystko, co jest na miary aktualnych czasów, aby sprostać wymaganiom! Co to oznacza? Zintegrowane zagłówki, dotykowy ekran, nagłośnienie najwyższej jakości.

Mercedes SL

„Wnętrze nowego Mercedesa-AMG SL rozpieszcza kierowcę i pasażerów wyrafinowanym luksusem. Łączy najwyższy poziom komfortu i jakości z odpowiednią dozą sportowego charakteru. Wysokiej próby połączenie świata analogowego z najnowocześniejszym cyfrowym wyposażeniem nie pozostawia wątpliwości: nowy SL to współczesne odrodzenie ikony”

powiedział Philipp Schiemer, prezes zarządu Mercedes-AMG GmbH.

Jakie są Wasze wrażenia? Dajcie znać w komentarzach!

Więcej artykułów:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *