Uncategorized

Mustang Mach-E GT, czyli najszybszy Ford w historii [ZDJĘCIA]

Może nie jest to Mustang, którego wszyscy znamy, jednak Ford zadbał o to, aby dostarczał równie dużo wrażeń jezdnych. Mach-E GT jest najszybciej przyspieszającym modelem tej marki! Co jeszcze skrywa w sobie ten rumak?

Po pierwsze SUV, po drugie elektryk. Nikt się tego nie spodziewał. Rumak, którego wszyscy znamy i kochamy (lub nie), kojarzył się z niskim, sportowym samochodem. Trzeba przyznać, że Ford wywołał niemałe zamieszanie, wprowadzając nową wersję modelu. Odzwierciedla to również liczba zamówień samochodu.

Ford Mustang Mach-E GT

Niedościgniony Mustang

To określenie wydaje się niezwykle trafne w przypadku Mach-E GT. Jak wielokrotnie wspominaliśmy, to 487 KM mocy i 860 Nm momentu obrotowego, zapewnia najszybsze przyspieszenie, bo do 100 km/h rozpędza się w zaledwie 3,7 sekund.

Ford Mustang Mach-E GT

Przyspieszenie to jedno, a komfort to drugie. Niczego w tym samochodzie nie zabraknie. Adaptacyjne zawieszenie, najnowocześniejszy zestaw multimedialny z 15,5-calowym ekranem, czy system audio z dziesięcioma głośnikami zapewniają najwyższy komfort zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Oczywiście nad bezpieczeństwem podróży czuwają systemy bezpieczeństwa — system ochrony przed kolizjami, system utrzymywania pasa ruchu itd.

Ford Mustang Mach-E GT

Sportowych wrażeń również nie zabraknie. Ford zadbał o to, aby znalazły się: sportowe siedzenia, sportowy układ hamulcowy Brembo, czy sportowo zestrojony układ kierowniczy. Samochód szybko reaguje na pedał gazu, więc kierowca ma stały dostęp do pełnej nocy.

Model można już zamawiać! Jego cena w Polsce zaczyna się od 335 000 zł. Pierwsze egzemplarze trafią do swoich właścicieli już na początku 2022 roku.

Polecane artykuły:

Mandat rozłożony na raty? Zapowiadają się wielkie zmiany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *