Uncategorized

[NOWOŚĆ] Mercedes T już wkrótce

Idealna propozycja dla fanów elegancji, luksusu, a zarazem wygody. Mercedes T to minivan klasy premium. Już wkrótce w sprzedaży.

Marka z trójramienną gwiazdą nie zatrzymuje się i stale zaskakuje swoich klientów nowościami. Producent cechuje się pojazdami najwyższej klasy, w których każdy poczuje się niemalże jak w domu. Czy tak będzie z najnowszym modelem T? Zobaczymy.

Producent rozszerza swoją ofertę skierowaną do rodzin i fanów aktywnego wypoczynku. Klasa T będzie minivanem, który połączy w sobie sportowy charakter z designem najwyższej klasy. Jak podaje producent, pojazd będzie nie tylko niezwykle komfortowy, ale także bezpieczny! A to wszystko dzięki systemom bezpieczeństwa, które zaprojektowano specjalnie dla klasy T. Najnowsza propozycja wnosi do segmentu małych vanów do użytku prywatnego szeroką gamę elementów stylistycznych i dotyczących komfortu.

Mercedes T klasa

fot. Mercedes-Benz

Oficjalna premiera będzie miała miejsce 26 kwietnia 2022 roku o godzinie 14:00 na platformie medialnej Mercedes me, pod adresem https://media.mercedes-benz.com/t-class. Dzięki temu każdy będzie mógł wziąć udział w prezentacji modelu, który być może z czasem podbije rynek motoryzacyjny!

Producenci wychodzą naprzeciw tego, czego pragną klienci. Ponieważ jak wynika z badań rynkowych, przeprowadzonych na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy, wielkim zainteresowaniem cieszą się samochody rodzinne typu SUV. Rośnie również ilość sprzedawanych modeli samochodów elektrycznych, których popularność wzrasta, mimo początkowej niechęci.

Na koniec pytanie, jakiego napędu możemy spodziewać się w klasie T? Zapraszamy na oficjalną premierę!

Źródło: Mercedes-Benz

Czytaj dalej:

16-latek podwoził samochodem pijanego ojca do sklepu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *