Uncategorized

Policja nie reaguje na łamanie przepisów drogowych?! [FILM]

Panu z BMW bardzo się spieszyło, a policja ignorowała to zachowanie?! Kolejna nietypowa sytuacja na drodze.

Kolejny dzień, kolejny filmik. Tym razem do sieci trafiło nagranie, które ukazuje kierowcę BMW, któremu spieszyło się aż za bardzo. Wymuszał pierwszeństwo, wyprzedzał pasem oddzielającym, jechał pod prąd. A to wszystko na oczach radiowozu!

Policja czuwa

Mundurowi nie reagują! Jak oni mogą tego nie widzieć?! Tak na początku pomyślał pewnie każdy, ponieważ faktycznie mogło się tak wydawać. Jednak pamiętajcie, karma dopadnie zawsze. Nawet pana w BMW. Radiowóz, lub jak kto woli “lodówa”, nie miała jak zatrzymać delikwenta, jednak gdy tylko pojawiła się taka możliwość, włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe. Na pewno dostał odpowiedni mandat i punkty karne.

Byłoby dziwne, gdyby aż tak zignorowali, albo nie zauważyli łamania przepisów drogowych. Szczególnie teraz, gdy o bezpieczeństwie na drogach mówi się tak dużo, a nowe przepisy już za jakiś czas wejdą w życie. Po szczegóły zapraszamy TUTAJ. Byliście kiedyś świadkami podobnej sytuacji? Filmik do całej sytuacji znajdziecie poniżej. Koniecznie dajcie znać, co myślicie!

Przypominamy, że mundurowi, którzy poruszają się “lodówą”, również mogą Was zatrzymać. Niektórzy kierowcy myślą inaczej, więc wyprowadzamy z błędu.

Źródło: STOP CHAM

Polecane artykuły:

Wzmożone kontrole na autostradzie A4

Mandat rozłożony na raty? Zapowiadają się wielkie zmiany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *