Uncategorized

Rage Rally, czyli wyśmienite auta z wybitnymi gośćmi

Pierwsza tegoroczna odsłona z cyklu Rage Rally już na półmetku. Kilkadziesiąt właścicieli supersamochodów w dniu wczorajszym rywalizowało na Torze Słomczyn.

Start imprezy miał miejsce przed dwoma dniami w miejscowości Serock. Wśród jakże ekskluzywnych aut możemy spotkać takie rodzynki jak Lamborghini Urus, Mclaren 570s, Audi R8 V10+ GreenHell Edition, Porsche 911 Turbo S czy też BMW M4 Competition w wersji Illegal Night. Sporą ilość tak wyjątkowych oraz przede wszystkim nietuzinkowych na swoją skalę samochodów mogliśmy podziwiać w sportowej rywalizacji nieopodal Słomczyna.

Współorganizatorem tych zmagań był Jakub Brzeziński wraz z Dariuszem Burkatem startujący na co dzień w krajowym czempionacie w postaci ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Wśród kilkunastu konkurencji odbyła się również seria jazd z pomiarem czasu.

 Rage Rally

Fot. www.facebook.com/kickstertv

Felix i Kickster w gwiazdami Rage Rally

Organizatorzy tego jakże niespotykanego wydarzenia w polskim wydaniu powierzyli część medialną dwóm z całą pewnością rozpoznawalnym postacią w motoryzacyjnej twórczości internetowej. Przy współpracy z firmą Illegal Night Original mieli okazję zasiąść w iście świetnie prezentujących się autach takich jak wyżej wspomniane BMW M4 Competition czy także Mercedesie AMG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *