Uncategorized

Range Rover SV, czyli nowa definicja luksusu

Nowy Range Rover wjeżdża na rynek, podbijając serca klientów lubiących luksów. Model SV to nowa definicja tego, co najlepsze.

Nowy, luksusowy i złoty! Te przymiotniki opisują najnowszy model SV. Jest jak do tej pory najbardziej atrakcyjnym modelem, ponieważ łączy w sobie cechy najbardziej pożądane w dzisiejszych czasach. Przede wszystkim jest SUV-em, czyli jednym z najpopularniejszych typów nadwozia. Co więcej, jego wygląd zapiera dech w piersiach, a złoto budzi respekt wobec wszystkich.

Thierry Bolloré, Chief Executive Officer, Jaguar Land Rover mówi o nim w następujący sposób:

Nowy Range Rover jest wspaniałą manifestacją naszej wizji stworzenia najbardziej pożądanych luksusowych pojazdów na świecie, dla najbardziej wymagających klientów. Otwiera on kolejny rozdział w wyjątkowej historii pionierskich innowacji, które są znakiem rozpoznawczym Range Rovera od ponad 50 lat.

Co więcej, samochód wyposażono w napęd hybrydowy, który również z każdym rokiem zyskuje na popularności. Producent zadbał o to, aby zasięg był większy, niż w przypadku pozostałych modeli. I udało się! SV może pojechać aż o 80 km dalej, niż pozostałe propozycje, dostępne już na rynku.

Range Rover SV

fot. Land Rover

SV to definicja przepychu i luksusu zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu. Wielkie ekrany, skórzane wykończenie wnętrza sprawią, że komfort podróży, zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów przeniesie się na zupełnie inny poziom!

Źródło: Land Rover

Czytaj dalej:

Kierowca na „podwójnym gazie”. Zatrzymało go ITD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *