Uncategorized

Rosyjscy żołnierze ostrzelali samochód. Jechała nim para seniorów [WIDEO]

Do internetu trafiło wstrząsające nagranie, ukazujące, jak rosyjscy żołnierze ostrzelali cywilny samochód. Podróżowała nim para seniorów.

Rosjanie nie odpuszczają, a agresja skierowana w stronę Ukrainy nadal trwa. W wyniku prowadzonej wojny giną niewinne osoby, w tym również dzieci. Do sieci trafiło nagranie, ukazujące dramatyczną sytuację. Opancerzony pojazd należący do Rosji, jechał przez miejscowość Makarów w obwodzie kijowskim.

Rosyjscy żołnierze ostrzelali cywilny samochód. Później odjechali, jak gdyby nigdy nic

Na nagranie widać, jak żołnierze ostrzeliwują prywatny samochód, który akurat przejeżdżał obok. W środku podróżowała para seniorów. Oboje zginęli na miejscu, pomimo szybko podjętych działań pomocowych.

❗❗❗Розстріл цивільного авто з людьми 🇷🇺російськими загарбниками! pic.twitter.com/zYU9sxh1Gr

— 🇺🇦Armed Forces (@ArmedForcesUkr) March 8, 2022

Pomimo licznych rozmów, podejmowanych z Putinem, ten nie odpuszcza. Postawił sobie cel, który za wszelką cenę, nawet cenę ludzkiego życia, ma zamiar osiągnąć. Jak wynika z przekazywanych relacji, Rosjanie bombardują niemalże wszystko, co spotkają na swojej drodze.

Mieszkaniec miejscowości Borodzianki, położonej około 50 km od Kijowa, w wywiadzie powiedział, że tak, gdzie kiedyś stały osiedla i mieszkali ludzie, teraz są krypty. Wojsko rosyjskie bombarduje wszystko — szkoły, osiedla, szpitale, domy, nie zastanawiając się, że w środku może się ktoś znajdować.

Omawiana miejscowość w ostatnim czasie została poważnie zniszczona. Rosja niszczy to, co stanie jej na drodze. Na oczach ludzi zrzucano bomby, niszczono wysokie bloki. Mieszkańców zmuszono do ucieczki w obawie o własne życie. Większość osób trafia bezpiecznie do Polski, gdzie przyjmowani są z otwartością.

Od początku do naszego kraju trafiło już około miliona obywateli Ukrainy. Wszystko zapowiada na to, że osób przybywających będzie jeszcze więcej.

Więcej informacji:

Największy samolot świata An-225 Mrija został zniszczony [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *