Uncategorized

Skoda Enyaq Coupe IV nadchodzi. Premiera już w styczniu

Skoda już zaciera ręce i przygotowuje się do premiery nowego, w pełni elektrycznego modelu ENYAQ IV w wersji COUPÉ. Zapowiada się naprawdę ciekawie.

Producenci motoryzacyjni z niecierpliwością czekają na początek 2022 roku, aby światło dzienne ujrzały ich najnowsze projekty. Zapowiada się, że kolejny rok będzie owocował w pełno nowości, szczególnie tych elektrycznych.

Skoda

Fot. Skoda

Model ENYAQ IV COUPÉ trzymany jest w wielkiej tajemnicy. Nie wiemy, jakie będą wersje silnikowe, jakiej mniej więcej ceny możemy się spodziewać. Jedyne, co udostępnił producent, to krótki filmik zapowiadający sylwetkę samochodu. Z pewnością będzie on bardzo wyjątkowy i elegancki. Model COUPÉ wyznacza punkt odniesienia w swoim segmencie i poprawia i tak już znakomity wynik ENYAQ IV w „zwykłej” wersji.

Przód samochodu niektórym przypomina modele od BMW – być może powodują to: agresywny grill i światła. Model, przez to, że trzymany w ogromnej tajemnicy, budzi wiele emocji nie tylko wśród fanów motoryzacji.

Producent zapowiedział, że premiera odbędzie się 31 stycznia 2022 roku (poniedziałek). Zapiszcie sobie datę w kalendarzu, ponieważ zapowiada się wyjątkowe wydarzenie, w którym bezpłatnie możecie wziąć udział.

Macie swoje przypuszczenia? Czego możemy się spodziewać?

Czytaj dalej:

Pijany kierowca spowodował wypadek. Auto wpadło do garażu podziemnego

coupeEnyaqIVSkodastyczeń

Obserwuj nasze artykuły na Google News Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj)
aby być na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *