Uncategorized

Toyota AYGO X – to już potwierdzone. Nadciąga nowy crossover

Toyota mocnym krokiem wkracza w segment A. Producent zapowiada kolejny model — AYGO X. Wygląd nowego crossovera poznamy już w listopadzie.

Producent z każdym modelem trafia w serca klientów. Idzie więc za ciosem i zapowiada kolejny model. Nadciąga AYGO X, czyli samochód idealny do miasta. Samo AYGO już w „podstawowej” wersji cieszyło się ogromną popularnością. Dlaczego? Głównie dlatego, że jest w bardzo przystępnej cenie!

Najprawdopodobniej z crossoverem będzie tak samo. Najmniejszy samochód od producenta został zaprojektowany na platformie GA-B w architekturze TNGA, czyli na tej samej, co popularny Yaris. Można powiedzieć, że najpopularniejszy, ponieważ zdobył tytuł Europejskiego Samochodu Roku 2021.

Toyota celuje w mieszkańców miast

To oni są głównym targetem. Samochody mają być małe, zwinne, ale jednocześnie też użyteczne. Wydaje się, że producentowi wszystko wychodzi idealnie, ponieważ każdy model cieszy się ogromną popularnością. Ich modele królują we wszystkich rankingach, ale też na ulicach. Kto nie widział Corolli, czy Yarisa? Na pewno sprzedaż podbił też PANEK, który zakupił mnóstwo modeli do swojej wypożyczalni samochodów na minuty.

Widać, że sprawdzają się dobrze, ponieważ w aplikacji można zauważyć coraz to nowsze wersje. Nie możemy się więc doczekać, aż poznamy wygląd AYGO X. Oficjalną premierę zaplanowano na listopad. Na pewno będziemy informować Was na bieżąco.

Polecane artykuły:

Agresja drogowa nie zna granic. Zablokował autostradę [VIDEO]

AYGOAYGO Xcrossovernowość 2022Toyota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *