Uncategorized

Toyota C-HR w 2022 roku wkroczy na inny poziom [ZDJĘCIA]

Wiemy już, jak będzie wyglądała odświeżona wersja kultowej C-HR. Toyota zapowiada ogromne zmiany, które na pewno zaskoczą klientów.

C-HR w 2020 i 2021 roku był jednym z najpopularniejszych modeli producenta. Tuż przed nim znajdował się jedynie Yaris i Corolla. Jak będzie w przyszłym roku? Firma zapowiada ogromne zmiany, które mają przyciągnąć nowych klientów i zachęcić ich do kupna samochodu z garażu.

Przede wszystkim to, co zadebiutuje, to zupełnie nowy system multimedialny Smart Connect z łącznością internetową. To jeszcze nie koniec! Dodatkowo klienci zyskają nowy lakier Deep Amethyst, który dla wersji GR Sport jest dostępny w dwukolorowej kompozycji z czarnym dachem — na drogach będzie robił wrażenie, oraz zaktualizowaną wersję Style.

Toyota C-HR 2022

Źródło: toyotanews.eu

Ale zacznijmy od początku. Nowy zestaw multimedialny będzie miał funkcję łączności z internetem. Oznacza to, że kierowca na głównym ekranie będzie miał dostęp do najważniejszych informacji oraz powiadomień o zdarzeniach drogowych. Na pewno ułatwi to jazdę, szczególnie w dużych miastach w godzinach szczytu. Nowy moduł zapewnia samochodowi niezależny dostęp do internetu, który należy do standardowego wyposażenia bez żadnych dodatkowych kosztów za transmisję danych przez pierwsze cztery lata.

Toyota C-HR 2022

Źródło: toyotanews.eu

Toyota daje nowe opcje konfiguracji

Wszystko po to, aby klient mógł poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo, że samochód jest dokładnie taki, jaki by chciał. Otrzymamy: nową tapicerkę, srebrną linię dekoracyjną na desce rozdzielczej oraz nowy wzór 18-calowych felg. Jak też wspomnieliśmy we wstępie, dostępna będzie odmiana: STYLE.

Toyota C-HR 2022

Źródło: toyotanews.eu

Na drogach będzie można poznać po przyciemnianych tylnych szybach, chromowanych listwach w oknach oraz światłach głównych i do jazdy dziennej LED. W środku klient będzie miał do dyspozycji skórę, najwyższej klasy nagłośnienie i wiele innych dodatków. Wszystko po to, aby w samochodzie czuł się, jak u siebie w domu.

Na koniec pytanie do Was, jak Wam się podoba odświeżona wersja modelu?

Czytaj dalej:

Wypadek piaskarki. „Jak solić to na grubo” [WIDEO]

2022C-HRnowośćToyota

Obserwuj nasze artykuły na Google News Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj)
aby być na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *