Uncategorized

Toyota RAV4 w wersji Adventure – nowość! [ZDJĘCIA]

RAV4 to popularny model, który trafił w serca wielu kierowców. Toyota zaprezentowała jego nową wersję. Adventure to SUV z napędem na cztery koła, z wyjątkowym wyposażeniem w środku.

Wersja Adventure różni się głównie, albo tylko wyposażeniem. Z zewnątrz samochód również delikatnie zmieni swój wygląd, głównie poprzez inny — czarny grill, czy znaczek marki umiejscowiony niżej, niż był do tej pory. Dlatego prawdziwy fan tego producenta, ewentualnie specjalista motoryzacyjny na pewno zauważy różnicę, jednak dla laika będzie ona znikoma.

Toyota RAV4

To nie koniec zmian. Producent oferuje również nowe kolory podwozia oraz poszerzone nadkola! Jesteśmy pewni, że samochód trafi w serca kierowców i już niedługo zaczniemy zauważać go na drogach.

Samochód do zadań specjalnych

To do nich, lecz nie tylko, ponieważ w głównej mierze przygotowany jest model Toyoty – RAV4. Radzi sobie równie dobrze w terenie, jak i w mieście. SUV w swojej nowej wersji zyska skórzaną tapicerkę, z kontrastowymi pomarańczowymi przeszyciami.

RAV4

Jak uważa producent, nowa wersja RAV4 może przebić swoją sprzedażą poprzednią wersję SUV-a. Czy tak będzie? Zobaczymy. Toyota na pewno nie może narzekać na brak osób zainteresowanych ich pojazdami. Samochód trafi do sprzedaży w 2022 roku. Nie możemy się doczekać, aż poznamy wasze opinie o tym modelu. Polecacie? Dajcie znać w komentarzach!

Polecane artykuły:

Punkty karne: nowy taryfikator. Wiemy, ile punktów otrzymamy za dane wykroczenie

ITD: Dodatkowe kilometry na kartę tatusia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *