Uncategorized

Toyota rozpoczyna rezerwacje na Aygo X

Toyota na swojej stronie uruchomiła rezerwacje na najnowszy model Aygo X. O kolejności decyduje zasada, kto pierwszy, ten lepszy.

Rezerwacje możecie składać na oficjalnej stronie producenta (wystarczy, że klikniecie TUTAJ). Dzięki temu zapewniacie sobie miejsce w kolejce do zamówień danego modelu. Spieszcie się, ponieważ taka forma zapisów trwa tylko do 9 stycznia 2022 roku.

Klienci, którzy pierwsi w kolejności zapiszą się, będą mieli pierwszeństwo w składaniu zamówień na Aygo w wersji X.

Toyota proponuje klientom crossovera

Aygo X z Nowym Rokiem wjeżdża w segment A. Jest idealną propozycją dla osób, które przemieszczają się głównie po mieście wśród małych, ciasnych uliczek. Parkowanie również nie będzie problemem, ponieważ samochód ma długość 3 700 mm, a promień skrętu 4,7 m.

Toyota Aygo X

Fot. Toyota

Nie zabraknie Wam również miejsca w bagażniku, ponieważ jego pojemność wynosi 231 litrów, tym samym jest jednym z największych w segmencie. Aygo X będzie dostępna w pięciu wersjach wyposażenia – Active, Comfort, Style, Executive oraz w specjalnej wersji X Limited. Ceny nowego modelu zaczynają się od 58 900 zł.

Warto zaznaczyć, że w rezerwacji online dostępne będą jedynie wyższe wersje wyposażenia, począwszy od wersji Comfort wycenionej na 60 900 zł. Jest to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie najwyższy komfort podróży. Producent w danej wersji wyposażenia proponuje nam: skórzaną kierownicę, kamerę cofania, cztery głośniki, dodatkowe wygłuszenia wnętrza oraz rozbudowany pakiet bezpieczeństwa.

Jeżeli jesteście zainteresowani modelem, spieszcie się, ponieważ ilość modeli jest ograniczona!

Czytaj dalej:

Groził innym na parkingu, teraz czeka go więzienie

2022AYGO XnowośćToyota

Obserwuj nasze artykuły na Google News Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj)
aby być na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *