Uncategorized

Toyota Yaris Cross, czyli hybrydowa nowość [ZDJĘCIA]

Toyota wypuszcza kolejną nowość — Yaris Cross. Model będzie miał swoją oficjalną premierę w listopadzie, ale już teraz zamówiono 1867 egzemplarzy. Zapowiada się kolejny HIT!

Model można było zamawiać już od początku czerwca i właśnie od tego momentu, zamówiono już 1867 egzemplarzy. Producent przewiduje, że model będzie hitem sprzedażowym marki. Dlaczego? Ponieważ będzie to typowo miejski crossover z hybrydowym napędem na cztery koła. To kierowcy lubią najbardziej! Udowadniają to liczby sprzedażowe tego typu modeli.

Toyota Yaris Cross

Nie bez powodu klasyk, czyli Yaris w hatchbacku został ogłoszony Car of The Year. Jak popatrzymy na drogę — werdykt nie jest zaskoczeniem. Tych samochodów jeździ naprawdę dużo. Trafiły też do popularnych wypożyczalni samochodowych, jak np. PANEK. Hideaki Hayashi, główny inżynier Yarisa Cross powiedział, jaka wizja przyświecała przy tworzeniu pojazdu:

Gdy rozpoczynaliśmy prace projektowe nad Yarisem Cross, braliśmy pod uwagę atuty segmentu SUV-ów oraz to, czego od kolejnej generacji aut segmentu B będą oczekiwać klienci. Dlatego stworzyliśmy samochód, który pozwala właścicielom wyrazić swój indywidualizm oraz wspiera ich unikalny, aktywny styl życia.

Idealny towarzysz codziennych czynności

To określenie idealnie opisuje model Yarisa. Kompaktowy, zwinny, czyli idealny do miasta. Będzie wyższy od “podstawowego” modelu, ponieważ będzie miał: 1 595 mm wysokości; 1 765 mm szerokości i 4 180 mm długości. Kierowcy, którzy lubią siedzieć wyżej w samochodzie, będą zachwyceni!

Toyota Yaris Cross

Wyposażenie

Jeżeli chodzi o wnętrze, niczego nie zabraknie. Ekran dotykowy, USB, Apple CarPlay® i Android Auto™ to standardy we wszystkich pojazdach, które wychodzą w obecnych czasach.

Yaris Cross

To nie wszystko! Producent stanął na wysokości zadania i zadbał nawet o wirtuozów. Będzie możliwość wykupienia Premium Audio JBL z 8 głośnikami. Jakość dźwięku będzie wybitna! Klient będzie miał do wyboru różne wersje: Active, Comfort, Executive, Adventure i limitowanej Premiere Edition. Dzięki temu każdy samochód będzie inny — jak najlepiej dopasowany do swojego właściciela.

Toyota Yaris Cross

Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy Crossa na drodze! Jakie są Wasze odczucia? Dajcie znać w komentarzach.

Polecane artykuły:

Fotoradar na moście Poniatowskiego w Warszawie

Utrata samochodu za prowadzenie pod wpływem alkoholu – kolejne zmiany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *