Uncategorized

Tragedia na parkingu w Niemczech

W niedzielę na jednym z niemieckich parkingów dla samochodów ciężarowych w okolicach Monachium miała miejsce tragedia. Kierowca jednego ze stojących pojazdów zaciągnął 23-letnią kobietę do kabiny, w której doszło do gwałtu. Całe szczęście na miejscu byli świadkowie…

Spokojne niedzielne popołudnie — godzina około 16:30, parking ciężarówek przy targowisku Grossmarkthalle. 23-letnia kobieta przechodziła obok placu, na którym zazwyczaj stoją zaparkowane samochody ciężarowe, odbywające właśnie przerwę. Niespodziewanie podbiegł do niej 41-letni mężczyzna i zaciągnął ją do swojej kabiny, w której doszło do gwałtu.

Tragedia, której nikt się nie spodziewał

Całą sytuację zauważyli świadkowie, którzy wezwali pomoc tak szybko, jak tylko było to możliwe. Gwałciciela zatrzymano jeszcze na miejscu całego zdarzenia. Okazało się, że 41-latek jest obywatelem Turcji, który pracuje jako kierowca, a raczej pracował… Aktualnie przebywa w areszcie, gdzie usłyszał już zarzuty.

Niedziela to dzień, w którym na targu mało się dzieje. Całe szczęście, w całej sytuacji znaleźli się świadkowie, którzy odpowiednio szybko zareagowali. Według informacji, które zostały przekazane do informacji publicznej, kobieta próbowała stawiać opór, jednak nie miała wystarczająco siły, aby wyrwać się od oprawcy. Miejmy nadzieję, że sytuacja nigdy więcej się nie powtórzy, a parking, o którym mowa, będzie odpowiednio monitorowany i strzeżony.

Więcej artykułów:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *