Uncategorized

Tragiczny wypadek tirów na A4 – odpadła kabina! [VIDEO]

Do wypadku doszło na autostradzie A4 między węzłami Udanin a Budziszów. Na skutek uderzenia, od jednego auta odpadła kabina.

Do zdarzenia doszło dość dawno, bo trzeciego listopada, jednak nagranie wyciekło do internetu dopiero teraz. To aż cud, że nikomu nic się nie stało, ponieważ całość wyglądała dramatycznie. Na nagraniu widzimy fragment autostrady pomiędzy węzłami Udanin a Budziszów. W pewnym momencie tir, jadący z tyłu, chcąc wyprzedzić tego przed nim, zahacza o tył naczepy. W ten sposób dochodzi do wypadku, który skutkował oderwaniem się kabiny.

A4

Fot. Screen/YouTube

Na A4 pojawiły się utrudnienia

Jak już wspomnieliśmy, całość wyglądała bardzo poważnie, jednak poza sporymi utrudnieniami w ruchu, nic poważnego się nie stało. Co spowodowało zdarzenie? Kierowca zasnął za kierownicą, czy może źle wyliczył odległość? Jeszcze nie wiadomo. Na miejsce przyjechała policja, która zajmie się ustaleniem przyczyn wypadku. Jak tylko poznamy więcej szczegółów, udostępnimy je dla Was.

Na koniec, jak zawsze apelujemy o zachowywanie ostrożności na drogach, wykonywaniu obowiązkowych przerw! Czasami można nie czuć zmęczenia, jednak w trakcie jazdy, nie wiadomo kiedy, może się pojawić. Jak widzimy na nagraniu, wystarczy chwila nieuwagi, a może dojść do tragedii.
Poniżej zamieszamy film.

Źródło: stop-cham.pl

Czytaj dalej:

Kobieta pojechała na skróty i zawisła na torach! Ma nauczkę do końca życia

Jechał powoli więc zwrócił na siebie uwagę ITD. Kierowca bał się o własne życie!

A4BudziszówtirUdaninwypadek

Obserwuj nasze artykuły na Google News Naciśnij przycisk oznaczony gwiazdką (★ obserwuj)
aby być na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *